Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasy

    veterán

    Akkor most szívesen vennék egy szoft frissítésről leírást.

    Mert amikor az exe fájlt elindítom akkor kiírja, hogy dugjam rá kikapcsolva a telefont, de ugye ka kikapcsolom, semmit nem csinál...

    Megint megcsináltam a gyári beállításokat. Most bekapcsolt, de ugrott minden a telefonból.

    Nos akkor sok sok megjegyzés.

    A kapacitív gomgokat addig nem tudjuk használni amíg nem kapcsolt be a készülék.
    Tehát kikapcsolt állapotban nyomkodhatod bármeddig nem fog működni, tehát az elején a sok leírás amiben szerepel a kapacitív gomb az mind rossz. HIBÁS
    Kikapcsolt állapotban Gondolom senki nem is próbálta ki ezeket.

    Elég idegesítő, hogy mindenki lemásolta a leírást, és akámit is keresek, ugyan azt a rossz leírást kapom. :(

    Ha valaminél fekete a kijelző azt ne is írjuk bele, mert semmi értelme nincsen.
    Nem lehet csak hasraütére valamit kiírni, ugyanis ebbe estem bele én is.
    ha van download mód, és elő is jön akkor legyen az kiírva, ha nem akkor inkább ne legyen semmi. :W

    A roothoz semmi köze nincsen az Android SDk-nak ez bebizonyosodott.
    De ha nemmegy a root, akkor minden egyes újra próbálkozásnál, újra kell indítani a telefont, és érdemes a usb hibakeresést is kikapcsolni, és vissza.

    Mint írtam az elején a szoft frissítésről viszont jó lenne egy szép leírás, mert annak több értelme van mint az egész első hozzászólásnak.

    Sebastian404 csinált egy STOCK romot, ami deodexált, ha jól tudom.
    Érdemes lehet azt használni?

    Na mindegy amint lejár az internet sebesség lassításom, ki is próbálom.
    De most délutánig semmit nem tudok csinálni, mert dolgozom.
    De itt nagyon kiemelném annak a leírását, aki azt írta, hogy bejön a recovery ha rajta van.

    +36702778032

Új hozzászólás Aktív témák