Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz BiP #163 üzenetére

    Szerintem Linux, Mac kezelése Windows után, na az a bonyolultabb, egy W7 után a W8 metrót alap=elégséges szinten használni nem hosszadalmas tanulás függvénye :N , hamar kiismerhető, megszokható (nagy ész sem kell hozzá), persze még mielőtt lehurrognátok már akinek...de akiknek ez akkora gondot okoz, ahogy fentebb kifejtettem, talán nem kéne használni, maradni inkább a réginél.
    Hatékonysággal vitatkoznék, mert szerintem pl.a start képernyőn megkeresni program, dokumentum ikonokat sokkal gyorsabb, mint klasszikus start menü listájában bogarászni, ugyanis többet mutat egy képet ábrázoló ikon, mint egy sima szöveges lista és 8.1-ben már nagyszerűen csoportosíthatóak manuálisan külön blokkokra az elemek (pl. office), parancsikon asztalra-tálcára rögzítés meg ugyanúgy adott.

    Képernyőn meg fel lehet osztani több részre, v még nem próbáltad? Két felület közti váltás alapban meg csak egy gombnyomás, kattintás.

    Klasszikus Shutdown gomb és egyebek hiánya azért nem égető dolog, mikor 8.1 start gombján közvetlenül elérhető a leállítás funkció :U , nem beszélve a pár kattintásra azonnal saját (kikapcsolás is) csempéket generáló ingyenes Oblityle program, v egy hagyományos start menüt visszavarázsoló ingyenes Classic shell-ről...persze megkaptam ezért is :D . tudom átlag user ezeket nem feltétlenül ismeri, de ha még megkérdezni másokat, rákeresni (google) sincs benne motiváció és úgy nyavalyog, akkor menjen... magára vessen. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák