Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz fene_vad #32 üzenetére

    "- nem naivoztam le senkit, engem naivoztak le"

    Ja tényleg, hát akkor igaza volt ;]

    "- a facebooknak nem kell tudnia, ki halt meg és ki nem, elég, ha nem vájkál a képeim között és nem készít übergagyi vagy akármilyen albumokat."

    Inkább azt kéne felfogni, hogy nem kell képeket feltölteni egy olyan rendszerbe, ahol ki tudja mit csinálnak az adatokkal, mert akkor ilyen történhet (történik) és akkor mehet a sírás.

    Szóval te most épp azt akarod megmagyarázni nekem (ill. inkább másoknak), hogy a facebook mekkora egy rohadt szemét, de azért használod továbbra is, pedig tudod hogy a használata mivel jár.

    Ha én feltöltök a frászbukra egy képet, és az meg kirakja valahova, akkor hiába pofázok, hogy mégis milyen erkölcstelen, a hibás én leszek. Ha nem akarom hogy visszaéljenek a képeimmel, vagy olyan célra használják, ami nekem nem tetszik, akkor nem töltöm fel.

    Ez az eset nem etikátlan volt, hanem pech. Felrakott egy képet a csávó, az meg bekerült egy albumba.

    Ha ez velem történt volna meg, akkor fogom és törlöm. Naés akkor mi a frász van? Az biztos hogy nem hisztiznék miatta worldwide.

    Felesleges ezt túlmagyarázni, meg eszméket erőltetni bele.

    Az ÁSZF meg ott van, vagy elfogadod és használod az oldalt, vagy nem fogadod el, és nem használod. Ugyanez itt a PH-n.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák