Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lathronos

    őstag

    Már megint a szerzői jogok védelmével foglalkoznak, hisz az a legfontosabb a világon. Nem mondom, hogy nem fontos, mert az, de állíthatnának fel fontossági sorrendet. Justin Bieber, meg a többi világsztár celeb majom(tisztelet a kivételnek, mert vannak igényes és méltán nagyra becsült művészek is) attól még megkapják évente a pár százmillió dollárjukat amit mindenféle felesleges hülyeségekre meg drogokra és prostikra, méregdrága kocsikra szórhatnak el. A sok gyermekerőszakoló pedofil, drog dealer, és egyéb súlyosabbnál súlyosabb bűncselekményt elkövetők felkutatására persze negyed ennyi időt, pénzt és energiát sem fordítanak. A robbantós terroristákról már nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

    Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

  • Lathronos

    őstag

    válasz BonFire #23 üzenetére

    Látom egy szót se értettél abból amit írtam, olvasd el újra. De belinkelem a lényeget:

    "Már megint a szerzői jogok védelmével foglalkoznak, hisz az a legfontosabb a világon. Nem mondom, hogy nem fontos, mert az, de állíthatnának fel fontossági sorrendet."

    Egyáltalán nem írtam ilyet, hogy a szerzők jogai nem fontosak.

    Az általad kiragadott részt is olvasd el újra. Nem állítottam, hogy nem érdemlik meg a vagyonukat, csupán felvázoltam, hogy egyes előadók, színészek mire költik a vagyonukat. Persze mindenkinek a magánügye mit és mire költ, és hogyan éli a mindennapjait. Ebbe nem is kívánok beleszólni.

    Ami pedig a többi részt illeti, ha szerinted hülyeség, elfogadom. De van olyan fogalom is, amit úgy neveznek
    libertas dicendi, vagyis szólás szabadság. Légy oly kedves, ha a személyemmel kapcsolatban valami problémád van, írj pm-et és abban fejtsd ki a véleményedet. Vagy szólj, hogy téged zavar, hogy hozzászólok olykor néhány témához, és akkor a továbbiakban nem teszem. De ne támadj és ne személyeskedj velem légy oly szíves.

    [ Szerkesztve ]

    Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

Új hozzászólás Aktív témák