Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Lathronos #6 üzenetére

    „Justin Bieber, meg a többi világsztár celeb majom(tisztelet a kivételnek, mert vannak igényes és méltán nagyra becsült művészek is) attól még megkapják évente a pár százmillió dollárjukat amit mindenféle felesleges hülyeségekre meg drogokra és prostikra, méregdrága kocsikra szórhatnak el.”

    Te ugye nem tudod, mi az a demagógia?

    A szerzői jog mindenkit érint, téged is megillet, ha kiadsz a kezedből bármi kreatív dolgot. Akár egy fényképet is, amit nem jelentethetnek meg az engedélyed nélkül, még akkor sem, ha te magad osztottad meg valahol, mert a szerzői jogi törvény szerint minden esetben a szerző illetékes eldönteni, hogy a művel hol jelenhet meg és hol nem.

    Ahogyan az sem releváns, hogy XY (vagy a név behelyettesíthető bármely névvel) mennyire ellenszenves számodra, ahogy az sem, hogy a pénzét mire költi, miután leadózta. Mintha neked azt mondaná a munkáltató, hogy nem ad neked fizetést, mert úgyis csak cigire költöd, ami az ő megítélése szerint helytelen. Aztán jön a csúszós lejtő, ami a végén kicsúcsosodik a pedofíliában meg a terrorizmusban. OMFG! Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz Lathronos #35 üzenetére

    Ne haragudj, de te sem privátban írtad azt a sok ostobaságot, hanem egy nyílt fórum felületére. Arra meg reagál, aki akar. És nem privátban. Talán jobban át kéne gondolni, mielőtt leírod.

    „Az általad kiragadott részt is olvasd el újra. Nem állítottam, hogy nem érdemlik meg a vagyonukat, csupán felvázoltam, hogy egyes előadók, színészek mire költik a vagyonukat. Persze mindenkinek a magánügye mit és mire költ, és hogyan éli a mindennapjait. Ebbe nem is kívánok beleszólni.”

    De ha szerinted is indifferens a téma, akkor miért van akkora jelentősége, hogy valódi érv helyett használod?

    Ja, tudom. Mert valódi érv nincs, így marad a vagdalkozás. A személyeskedés pedig nem az, amit te hiszel, hogy én megszólítalak téged, és rámutatok, hogy fals módon érvelsz, csak mert lényegtelen konklúzióval próbálod elterelni a szót. Nem biztos, hogy nem vagyunk egy állásponton, de ez – ne haragudj! – nem érv, hogy hány yacht-ja meg kurvája van, meg hány úszómedencés háza, ergo a kalózkodás az ő irányában jogos. Mert ezt lehet leszűrni a mondanivalódból.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák