Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz bkercso #78 üzenetére

    Láttad a Monty Python Az élet értelme C. művet

    One: People aren’t wearing enough hats. Two: Matter is energy. In the universe there are many energy fields which we cannot normally perceive. Some energies have a spiritual source which act upon a person’s soul. However, this “soul” does not exist ab initio as orthodox Christianity teaches; it has to be brought into existence by a process of guided self-observation. However, this is rarely achieved owing to man’s unique ability to be distracted from spiritual matters by everyday trivia.

    De valahogy mindig erre emlékszünk:What was that about hats again?

    Erre akartam utalni, a részletekben elveszik az ember :R

  • #90088192

    törölt tag

    válasz bkercso #78 üzenetére

    Egy idő után igen, mármint pont ez a lényege, egyetlen területe van az életnek amit nem tudtak szabályokkal az unalomba kényszeríteni, de ez nem az autózás.
    Vagyis megpróbálták ilyen olyan módon, de a szerencsések talán pont itt beszélgetnek akik ezt felismertek :R

    Szerintem pont erről beszélgetünk, igen lehet látni igen is érdekes tájakat, de nem maga az autó vezetése ami az örömet okozza, hanem amit látványban megtapasztalsz közben :R

    A leánynak mindig mondom, én csinálom a majom munkát, Te Élvezd a látványt :K
    Az agyam mindig máshol jár vezetés közben, szinte nem köti le egyáltalán a figyelmemet többé, és volt idő amikor igen is szerettem vezetni, de változtam.

    Szeretek leülni, elmélázni, pont ezert volt jó MO.-n a kirándulás, sokat mentünk, de volt idő leülni, és tiszta fejjel gondok nélkül elvezni a látványt. :R

Új hozzászólás Aktív témák