Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Mcray #20 üzenetére

    finest és a te hszehez még annyit szeretnék hozzátenni, hogy a törzsi mészárlások régebben és rémítőek voltak és a gyarmati rendszer felbomlása után nemcsak, hogy mégjobban egymásnak estek hanem, hogy megjelent a kontinensen mérhetetlen mennyiségben AK még mérhetetlenebb mennyiségben pedig a hozzá való lőszer.
    És itt nagyon eldurvultak a dolgok.

    btw érdemes azon elgondolkodni, hogy nem "gonosz NYi" HK, Steyr, M16 ot adtak el mérhetetlen mennyiségben Afrikában bárkinek aki megvette: Nem NYi fegyverrel ölik egymást halomra hanem AKval. Gonosz/hülye kapitalista/imperialisták nemnyomták Afrikát fegyverrel és nem gazdagodtak.

    ja és továbbra is ferdítőnek és hazugnak tartom a cikket és énis a mellett vagyok, hogy szüntessük meg Afrika dotálását avval, hogy "Banánra/Narancsra/kakaóra/kvra..." ha az nem Afrikábol vagy pár EU által vmiért támogatott országból jön akkor vámot/kvotát vetünk ki. Ne az én pénzemböl támogassák ezen országokat!
    Jahogy ezek nélkül az Afrikai termelés nem rentábilis, azon nyomban Afrikai gazdaságok omlanának össze? Hisz ők akarják!

    btw sok sikert nekik a szaharában és az egyenlítőnél a gabona/kukorica alapvető élelmszerek termesztéshez, vmint további sikereket a szabadpiacon való gabona/kukorica alapvető élelmsizerek megvásárlásához. De ha senkinek nem kell a drága banán akkor mivel fognak fizetni? (Ja az ingyenhitelt is szüntessék be azaz a felveszem a hitelt de nem fizetem vissza rendszert alá IMF)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák