Új hozzászólás Aktív témák

  • badbull1

    csendes tag

    válasz eziskamu #312 üzenetére

    Köszi így erre nem is gondoltam hogy ilyen mód is van s így utána nézve már ok a dolog.
    Sajnos ez valóban nem szolgál ki több dhcp klienset net szempontjából ... végül is ez tényleg nem adsl router hanem csak sima modem.
    Most így meg az a fura hogy van aki (mint Te is ha jól értettem..) azt írta hogy működig több kliensen is egyszerre a net szolgáltatás router nélkül :U
    + A TNSR ill. SRA egy nagyon nagy találmány ill. hogy ilyen hatásfokkal működik ezen a modemen. Gyakorlatilag számos márkásabb / drágább modemet lepipálva stabilan tartja a kapcsolatot rossz minőségű vonalak esetén is :C
    - Negatívum legalábbis azon amit teszteltem hogy a http szerver része lassú. Egy oldalt míg behoz 5-10 mp is lehet. Ez még nem is lenne gond de amit próbáltam azon ez a reakcióidő bekapcsolás után egyre hosszam míg 24 óra elteltével kifagy a modem s áramtalanítani kell :Y . Többször panaszkodik hogy kevés a szabad hely a rendszer számára s kiiktat egy két folyamatot. Újabb FW D2 esre jelenleg nincs / nem található :( . Lehet hogy az enyém hibás csak sőt ha nem eltolt FW akkor biztos mivel a DHCP -t kikapcsolás után nem lehet csak Shell ből visszakapcsolni.
    Egyenlőre hibásnak jelezve megy vissza gyárba, de gyanús hogy széria betegség mivel több helyről halottam ezen verzión ezt a hibát :(
    Ha a modem stabilitás is rendben lenne akkor gyakorlatilag ez a legjobb modem gyengébb vonalakra amivel találkoztam

Új hozzászólás Aktív témák