Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    Nekem a Toshiba laposba egy kattanás böngészés közben és elszált az LCD. Szervíz mert garis telefon másnap jött a futár elvitte 2 nap után telefon a szervízből, azt mondja a csóka eltörtem az LCD t. Mondom a kutya nem nyúlt hozzá arogánsan mondta 140 ezer az új LCD kell vagy nem mert ő nem fogja kifizetni.Mondtam ennyiért veszek újat így nem kérem a javítást. Főleg,hogy magától tört el mivel én hozzá sem értem és külsérelmi nyomok sem voltak. Másnap vissza hozta a futár és még fizethettem az utaztatás árát is. Végül a lakhelyemen vettem egy újat 20 000 ft. Díjtalan beszereléssel ennyit a Toshiba szervízről. Senkinek nem ajánlom a Toshibát a drájvereit is úgy kell összevadászni mert semmi leírás hozzá. A Samut rá csatlakoztatt a netre mindent letöltött önműködően.

    [ Szerkesztve ]

  • Badboys

    őstag

    válasz KillHates #31 üzenetére

    Köszönöm az írásod sokat segítettél a javaslataiddal igyekszem ki aknázni a lehetőségeket.

    Ezekről a + ról nem olvastam sehol sem. Legalább a szervizesnek gondolom meg kellett volna említeni a lehetőségeket. Sajnos a dobozában a használati utasítás meg sem említ ilyen vagy hasonló lehetőségeket. A neten kutakodva sem találtam. Igaz eléggé gyér amit adtak hozzá.
    Azért említettem a Samut mert ahhoz korrektebben elláttak használatival. Egyazon időben lett vásárolva a két gép. Jó tudom nem egy a két gép.

Új hozzászólás Aktív témák