Új hozzászólás Aktív témák

  • Hui91

    csendes tag

    Sziasztok,
    Ma vettem át ezt a netbookot és csak ajánlani tudom!

    Egy kis segítség FullHD 1080p akadásmentes lejátszásához!

    1080p Youtube: miután teljes képernyőre teszed utána: pause/play és hibátlanul megy! (jobban jársz hogyha csak teljes képernyőnél állítod át 1080p-re a felbontást! Mert ha még az ablak-módban teszed belassul az egész)

    VLC player: beállítások/bemenet és kodekek: GPU-gyorsítás bekapcsolása! És ennyi. Innentől kezdve mindent befal. 1080p.mkv tökéletesen megy! Közben Processzor terheltség ~25-30% !!!!! :)

    BS player-rel nem sikerült mkv-t szaggatás mentesen produkálni. 1080p.avi-t vitte (de csak ha kikapcsolod az FFDSHOW filtert avi-hoz!) [K-lite codec pack full-ban van ilyen eszköz :)]

    A gép összeszerelésével nagyjából meg vagyok elégedve. Egyetlen részével nem: a touchpad egérgombjai... az elején azt hittem el van törve mert olyan lazán "lógnak" ott. De pár órás használat után is hirtelen azt hiszem hogy hupsz most lejött a helyéről vagy valami. De amúgy nem, renden a helyén van. :)

    ui: gyári recovery valami borzalmas... 50 percig másolta vissza a dolgokat, majd windows boot-nál teleépítgettet (egészen pontosan 24 programot) e közben többször újra indul. AZ egész folyamat kb bő 3-4 óra volt! (Sztem akkor már jobb egy külső recovery pl ghost vagy Acronis vagy egyéb free is jók, de a gyári borzasztó lassú...)

    Ha esetleg van kérdés a géphez szívesen válaszolok. :) Én kékben vettem. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák