Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz btprg #14 üzenetére

    "Ez valami pszichológiai probléma is lehet, hogy állandóan kell a zaj, a pörgés, meg leszarni a környezetünket és bedugni a fülünket mindenhol."


    Igen, erre a jelenségre én is felfigyeltem, egyre jelentősebb főleg a fiatalok (10-30 közöttiek).. de ez már 5-10éve is ilyen volt

  • totron

    addikt

    válasz btprg #14 üzenetére

    Mégis ebből a világ összesből egy nevetségesen szűk tartományt sikerül újra és újra kicsipegetni. Javult a helyzet, nem mondom, hogy nem, a streamingekkel, de a rendelkezésre álló zenék számosságához, sokszínűségéhez képest, na meg az igényes előadók igazi zenéinek elkerülését tekintve igenis nevetséges a helyzet. Így aztán a közízlést valahogy nem féltem, egy alap Youtube-on is eljátszódik a gyermek, ami épp van, az jó az. Tévedés ne essék, a többségnek nem elrugaszkodás egy kereskedelmi rádió hallgatásától és annak szintjétől a netes lehetőség, hanem folytatása annak. Ezt te háttérhallgatásként fogalmaztad meg.

    #17 Balika911, az már épp elég károgni való a befektetőknek. Csodálkozunk, hogy miért vannak bedugva a fülek, mitől vannak a kényszeres cselekmények, mint mellékhatások. Valamelyik előfizetéseddel el kell nyomni a másik 3-at, na!

    #20 bteeebi, nálam rendszeresen leírják magukat a kajakidobálásaikkal. Nem tudom változóban-e a helyzet érdemben, de eszméletlen pazarlással élnek tipikusan. Rá lehet vágni, hogy persze, hogy megváltozott ez, hiszen csak rá kell nézni a jelenlegi állapotokra, de én még mindig azt mondom és sejtem, hogy a kidobás kultúrája még ilyen szarzivatar közepette is sokkal lassabban múlik, mint kellene. Nem vagyok ott, cáfoljon rám valaki saját tapasztalatból, jól fog esni az ellenkezője.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák