Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapo83

    aktív tag

    Valami marhaságot mindig ki kell találni hogy legyen ok az eladásra. A 3D megbukott, a hatalmas kijelzők a felhasználók 99,9%-nak nem praktikus. Akkor mivel etessük a jó népet? Adjunk nekik akkora felbontást hogy 5 centiről is csak nagyítóval láthassák a pixeleket (és persze ehhez vegyenek egy új gépet is :DD ).

    Szerintetek aki 4K (vagy 8K) felbontást akar látni az youtubon fog keresgélni minőségi anyagokat? Biztos ismeritek a minőség különbséget a youtube 1080p-nek nevezett izé és egy igazi 1080p anyag közt...

    Szerintem ezzel csak lejáratják az egyébként is felesleges technológiát....

    (annó még amikor a FullHD volt a csúcs vettem egy minőségi IPS monitort ( természetesen 1080p ) amikor először kipróbáltam persze én is a youtube tartalmakra cuppantam rá, nagy volt a csalódás.....
    Aztán hozzám került egy BluRay lemez és lejátszó amin volt DVI kimenet is.... (azt az érzést nem részletezném amit akkor éreztem mert lehet hogy fiatalok is olvassák ezt), de maradjunk annyiban hogy a stream még nagyon messze van attól hogy azzal kéne foglalkozniuk hogy 4K meg 8K...

    Ugyan ez csak az én személyes véleményem de inkább káros mint hasznos a pixel háború mert a szemed úgy sem érzékeli ezt már de legalább költhetsz ugyan arra az élményre + egy rakás pénzt

    Persze ha multimilliomos vagy és szórakozásból 30m-es vászon van a nappaliban akkor elnézést és jó szórakozást kívánok :DDD

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák