Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Apollyon #25 üzenetére

    Vimeo?

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Dany007

    veterán

    válasz Apollyon #25 üzenetére

    Valószínűleg nem (csak) a flash hibája az egész.
    Mert ott van pl a vimeo de még az indavideo sem szaggat így be. Sőt azok kb sehogy. De a youtube bármikor képes kiakasztani a gépet. Legalábbis itt a cégest. Azért az otthonit már ritkábban, de akkor is felháborító.

    A gond szerintem(!) az lehet, hogy youtube-on 1-1 konkrét videót megjelenítő oldalt is telefossa beágyazott videókkal, nem csak a főoldalt.
    Tehát megnyitok egy videót mondjuk, ami kijön központi ablakban, de mellette már ott van 25 másik videó kisablakban egymás alatt, mint "folyamatos lejátszási" lista. Majd ezek alatt meg ott van még 25 videó mint "ajánlott videók" lista. És ilyenkor szépen betölti mindet vagy legalábbis egy nézőképet. És ilyenkor szépen megzakkan az egész.

    Eddig nem volt gond, mert működött a Flashblock firefox alatt. De a legutóbbi frissítés óta nem működik a dolog.

    De valamiért mégis a vimeo meg az indavideo oldala nem ennyire instabil, nem olyan akadós.

    A másik meg, hogy kb hetente jön frissítés a flashhez. :U És akkor persze a firefox már nem is engedi lejátszani amíg nem telepítem az újat.
    Komolyan nem értem mit lehet egy ilyenen hetente frissíteni... Nem tudnák egyszer megcsinálni normálisan? Okés, hogy biztonsági réseket foltoznak, de ennyiszer?
    Nagyon gyűlölöm az egészet, de igazából nincs más érdemi alternatíva.

Új hozzászólás Aktív témák