Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #86 üzenetére

    Nem tapsoltam semmihez, tényeket írtam, amik bármelyikét elő lehet túrni az internetről! A kommentem azt hivatott alátámasztani, hogy az Apple-nek semmi szüksége nem volt a Huawei tiltására, sőt! A Huawei USA szankciói óta sz*pórollerre kerültek Kínában. Az iPhone-ra felemelték az ÁFA-t, a gyártására adóemelést vetettek ki, ( miközben a helyi telefonok ÁFA tartalmát 13%-ra csökkentette a kínai vezetés ). Ezzel egy időben kormányzati szintig érő bojkott indult az országban kimondottan az Apple-re kiélezve, aminek a keretein belül az iPhone-t használó munkavállalók rosszabb esetben bérmegvonásban részesültek, amellett hogy visszafokozással is számolniuk kellett. Kína az Apple második legfontosabb piaca volt, ami visszacsúszott ezek hatására a 3. helyre 2018 óta ( Európa előzte meg ), most kezdenek észhez térni, mert a legnagyobb növekedést ( 57% ) a kínai belpiacon realizálták az utolsó lezárt negyedévben. A hátuk közepére sem kívánták a tiltást, rendesen szivatóra lettek téve az országban. Ennek ellenére is egészségesen növekedtek, "foltozták a lukat mással". Hatalmasat nőtt pld a szolgáltatási üzletáguk az elmúlt években, nagyon ráfeküdtek erre, rengeteg újdonságot bevezetve, tovább fejlesztve az ökoszisztémát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák