Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsole

    újonc

    válasz k-adi #122 üzenetére

    Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

    Sajnos gyanítottam, hogy ez a helyzet, csak azt nem értem, hogy akkor miért írják le minden cikkben ezt a mondatot: "A WP 8.1 rendszereken a Facebook főalkalmazásába kerül vissza a beszélgetés lehetősége, ahogy korábban, a Messenger megjelenése előtt volt."

    Merthogy most pont ennek az ellenkezője áll fenn. Nekem pl. ez tökéletes megoldás lenne még akkor is, ha jó eséllyel a FB app-nak is meg vannak számlálva a napjai. Legalább pár hónapot még nyerhetnék.
    De nyilván ez akkor csak ilyen kamu PR-duma. :(

    W10-es telóra semmiképp sem fogok beruházni, mint ahogy írtam is, a mostaniban is a hardveres dolgokat szeretem, nem vagyok nagy csempe-fan, inkább úgy megtűröm. Ha tehetném, már valamilyen droidom lenne, ez a mostani csak félig-meddig kényszerből maradt rajtam. Az új vételt pedig pénzügyi okokból próbálom minél jobban halogatni, de azt hiszem kezdek elbukni ebben a harcban, tényleg ezek az app-megszüntetések az utolsó koporsószegek, mint ahogy írta is valaki.

    De valamiért úgy érzem, a "gonosz háttérhatalmak" részéről ez is a cél, hogy vegyen új telefont a paraszt. (Már bocsánat.)

Új hozzászólás Aktív témák