Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz dajkopali #25 üzenetére

    Én azért még ajánlanám nekik a kutya seggét is, hátha ott bent is gyakorlatoznak és rejtőzködnek tenoristák...

    https://www.coreinfinity.tech

  • remington2

    senior tag

    válasz dajkopali #25 üzenetére

    A maga módján némi ráció még csak lenne is ebben az egészben . . . én például fegyvert életemben nem sütöttem el, de laikusként úgy vélem, hogy egy átlagember elég sok mindent magára szedhet egy-egy ilyen katonás játékból (elég akár a CoD széria valamelyik tagját megemlíteni . . .hogy az armáról ne is beszéljünk). Pl. melyik fegyver nagyjából mire jó, fedezék használata, csípőből nem lövés, flashbang és grátánok, robbanószerek általános célja, mit visz át egy fegyver és mit nem, csapatmunka, stb. Persze, mivel sosem lőttem, nem tudom, vajon élesben hogyan tudnám (ha tudnám) alkalmazni ezt, például valami paintball / airsoft játékban . . .

    De amit nem értek, az az, hogy ha valaki tényleg komolyan érdekli ez a tenoristás dolog, az nem fps-ekből áll le tanulni, hanem pl. amcsiknál a fegyvertartás miatt (meg a jobb hozzáférhetőség miatt, akár illegálisan is) simán fegyveres táborokat állíthatnak fel, vagy ha nem is ott, akkor máshol, pl. közel-keleten. Mint ahogy hír is volt róla, hogy táborokban képezik ki a terroristákat . . . biztos, hogy feltétlenül néhány codbuzi meg warcraftozó pistike szándékát kell képben tartani, nem pedig a lényegében katonai kiképzésen részt vevő egyéneket? Mert kapcsolatot egyszerűen nem látok közöttük . . . ez nem olyan, mint valami állásinterjú, vagy random találgatás, hogy járkálok sísapkában a netkávézóban, ahol Józsiék CS-znek, aztán leszólítom Józsit (aki állandóan a terroristaelhárító csapattársait lövi, belülről bomlasztva, nem az ellenfelet) hogy milyen politikai szándékai vannak? :DDD

    Arról nem beszélve, hogy valaki tök legálisan, puszta hobbiból, vagy önvédelmi céllal próbálja fejleszteni magát, pontosabban lőni (ennyi erővel a vadászok is potenciális terroristák) . . . de még az őzek is.

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák