Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz <Lacy85> #502 üzenetére

    nagyon el kell foglak most keseríteni, de már hamarabb letöröltem a facebook profilom örökre, mint hogy megvettem az első mac-em. :( 

    sose mondtam hogy nincsen ennél jobb. számomra nincsen ennél jobb arra amire én használom. az a baj veletek, hogy ha valamiben nem gtx1080 van, tehát nem való játékra, akkor az már csak facebookra való szerintetek. azért ez kicsit gáz. :)

    annyira iSheep vagyok, hogy azért sem vettem Retina kijelzős gépet, mert nagyrészt lehajtva van, ugyanis külső monitorral használom, a hardvere meg most bőven elég ennek is még. hitelesebb lennék, ha ugyanezt tenném egy jelenleg feleslegesen jó kijelzős géppel? pont ezért várunk többen is egy Mac Mini upgrade-re, de a végén iMac lesz belőle.

    leírtam többször is, hogy nem fogod olcsóbban ugyanazt a minőséget megkapni. láttam hogy beraktál valami 10-20 ezres gépházat a listába, na az pl vicc kategória az iMac unibody alu házához képest, de úgy összesen akármelyik Mac-éhez képest is. :)

    ha olyan minőségben akarsz PC-t összerakni, amilyenben egy Mac van összerakva, olyan anyaghasználattal, és mindennel ami benne van, nem fogsz sokkal olcsóbbra kijönni, ellenben biztosan jobban fog menni az új kedvenc kisded játékod amivel elütőd az időd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák