Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Akkor összegezzük. Megveszed az új oprendszert, majd felpakolsz egy tucat programot, amivel nagyjából (!) visszakapod a régi kinézetét, mert neked az kell. Tisztára, mint mikor megjelent a Vista, mindenki azt akart csinálni az XP-ből, készült is millió vírusos (most kivételesen ide sorolom az adware alkalmazásokat is, amik boldog-boldogtalan gyártó toolbarját telepítik az összes létező böngészőhöz, átállítják a kezdőoldalt és a keresőoldalt is. Az Ask.com irtó népszerű lehet, vagy borzasztó sokat fizet...) csomag, mindenféle nyalánksággal (teszem hozzá, volt pár értelmes, és az adott célt megvalósító alkalmazás (például a BricoPack programja, a Vista Inspirat), később az Aero effektetek is megvalósították, jól felturbózva. Most ugyanez megy, csak fordítva. Kérdem én, miért?

    Miért kell lecserélni a hetet? Egy órát próbáltam a nyolcat, köszönöm, elég volt. Számomra szifonosodott a rendszer, és ez a zártság érzet úgy megutáltatta velem az egészet, hogy csak na (azt meg sem említem, hogy negyed óráig tartott, mire rájöttem, hogy tudom kikapcsolni a gépet, mert a power gomb alapból altat egy notesz esetében).

    A rengeteg új szolgáltatás, amit hoz magával, mégis mekkora előrelépés a heteshez képest egy átlagfelhasználó számára? Játékban többet nyújt? +200% FPS?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák