Új hozzászólás Aktív témák

  • Látnok

    aktív tag

    Hmm... azt hiszem ez az egész vita igen érdekes.

    Én wint használok/használtam mindig, a munkahelyen és otthon is. A melóban főleg az office programokat, így szinte mindegy milyen a win mögötte, de!

    Szerettem az xp-t az volt a munkahelyemen, és otthon is soha egyik sem fagyott le, sokáig nem is értettem mit jelent az a "kék halál" nevű dolog.

    aztán otthon új gép kellett, ahhoz az ép kijövő win7-et vettem meg. (igen nem letöltöttem, hanem vettem) A vista kimaradt, mert nem volt okom váltani. És imádtam, mindent tudott amit kellett, nem volt semmi gondom vele.
    Most a munkahelyemen is ez van, és jééé itt is jó. :R

    Az androidos telómat épp most cserélem, mert utálom. Az újon a számomra egyre inkább szimpatikusabb csempés felületű wp8 fog futni. Sokan mondják, hogy az szar! de amikor kérdem, hogy mi a rossz benne, akkor nin igazi érvük, csak annyi, hogy rossz... jah meg nem lehet törni... De Én nem törni akarom :W (annyi pénzt nem keresek), csak használni, arra pedig tökéletes, és nekem tetszik is.....lehet öregszem.

    És most kezdtem azon gondolkodni, hogy a laptopomon lévő win7-et leváltom a 8/8.1 re. Ahogy Én látom szép! valamiért nagyon megtetszett ez a sok csempe... :K

    ha a telón beválik, márpedig miért ne válna be, -és a régi nagyon szeretett laptopom megfelel a win8-nak -akkor váltok. Sztem kifejezetten jó ötlet volt ez a fajta egységesítési elképzelés. Az android meg maradjon meg a gyerekeknek és a "fejlesztők"-nek, buherátoroknak telefonon, esetleg tableten, de asztali gépen ne. Mert ugyanazokkal a hibákkal rendelkezik, amivel az asztali win is állítólag, tehát túl soknak akar megfelelni, csak épen míg az asztali win meg is felel, addig az android nem. Mert ahogy fentebb írtam nálam a win soha nem fagyott, halt meg, míg az androidom folyamatosan egy rakás szar! :O

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Új hozzászólás Aktív témák