Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Jim Tonic #250 üzenetére

    ugyan kerlek mondj mar nekem par olyan szcenariot, amikor az atlag magyar alkalmazott kenytelen tobb, mint negyedorara otthagynia a szamitogepet es elotte semmilyen korulmenyek kozott nincs lehetosege az addigi munkaja elmentesere
    illetve azt is probald megsaccolni, hogy ez a osszes szamitogepes munkakor hany szazalekat teszi ki

    p.s.: igen, tudom, hogy ebben is vannak elgepelesek, nicns ekezet es nagybetu sem, valamint a mondatvegi irasjeleket is mellozom, de a kerdesemre adott valasz erdekelne, nem pedig az ervek hianyaban torteno kotekedes (mellesleg az elso mondatodbol legalabb egy nevelo hianyzik - ha mar masban a hejjessirasa miatt kocc bele, erre azer odafiggyelhetne)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz Jim Tonic #250 üzenetére

    Igen, ennyire ismerem a passziánszt. Most, hogy a nyelvtanon és személyeskedésen túlestünk:

    Nem, nálam a PC = képfeldolgozás, net, médiafogyasztás, minimális ofisz és időként videoszerkesztés. Ezek közül bármelyik menthetó akár 10mp-enként is, egyedül a videokonvertálás nem. Na most akkor mondj egy olyan céget, ahol 1.0 juzerek dolgoznak, a gépeket nem rendszergazda kezeli és napi feladata a juzernek a több órás renderelés ami alatt a gépet felügyelet nélkül hagyhatja.

    "Szerintem a nálunk dolgozók nagyobb százaléka nem menti el az aktuális munkáját, mielőtt lemegy szünetre, megbeszélésre, kávéra, stb."

    ez egyértelmű juzer error, komolyan ezt akarod a win nyakába varrni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák