Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ep75w

    csendes tag

    válasz moonman #34 üzenetére

    Ez eddig ok, megint egyetértek; De az MÁR 2014 (3 év basszus, ez számtech, itt 6 hó is sok...) lesz, és az már NEM Win7; remélem addigra, javul a helyzet (gondolok itt arra, hogy a géppark is javulni fog userszinten, bár... ha így haladunk, inkább romlani...)

    Én, a jelenlegi helyzetről beszéltem... ÁTLAG CSÓRÓ (bocsi de többség ez vagyunk) magyarok <> WIN7 helyzete az ÁTLAG otthoni gépparkhoz .

    2014-re, én nem mernék még csak jósolni sem hogy őszinte legyek, mikor havonta változnak technikák, árak, és helyzetek...

    Én úgy gondolom, és ezzel válaszolnék a #32-re is; azaz hogy NEM valószínű a Win7 karrierje ilyen szinten. Sikeres lehet, mint újdonság... Mert ÚJ. (De konkrétan miért, erre soha nem válaszol senki) No de már mindjárt le is lesz váltva és "vén elavult dög" lesz a kis kedvenc Win7 is... MoonMan már megírta, miért nem lehet annyira sikeres, ez pedig a terméktámogatási idő; (amit mondjuk, még nem is tudunk mennyi lesz a Win7 esetében) én ehhez pedig hozzátenném a pénzt, és az átlagfelhasználókat. Remek, most ott tartunk, hogy megelőzte az XP-t. VOLT rá ideje, de ez a Vista-nak, Win7-nek, nem adatik meg. Szóval siker igen, de karrier szerintem nem lesz; mert nyakunkon a Win8...

    Én úgy gondolom, az a Win8 lesz. Mármint a karrierista. Bár így alakulna. Remélem! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák