Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Sanyix #9 üzenetére

    Nagyon is van még létjogosultsága a 32 bitnek.
    Lesz is, míg hozzám hasonló lúzerek az 5-6 éves laptopjukkal akarnak marhulni, aminek még 32 bites procija van. Nagyon örülök annak, hogy egy csomó újítást üdvözölhetek egy olyan rendszerben, ami még ezen a laptopon is hozza az XP sebességét. Nem játszani akarok rajta, és nem 4 giga RAM-ot kezelni, videót renderelni, stb.
    Netezni akarok, divx-eket nézegetni, zenét hallgatni, és néha elővenni pár régebbi játékot. És nem érzem magam vérpistikének sem, nem azért kell a legújabb oprendszer, mert az milyen menő, hanem mert egyszerűen jobb mint az eddigi. Röviden nem értem, miért baj az, ha egy szép és jó új rendszer hajlandó szóbaállni régebbi gépekkel is...
    Nem érzem, hogy az én rétegem lenne az, ami hátráltatja a nagy 64 bites forradalmat.
    Mindig ami van, az a baj... Ha az MS olyan rendszert csinál, ami nem rossz, de az akkori gépeket is megfogja, az a baj, ha olyat csinál, ami 5-6 éveseken is jól fut, az a baj...
    Nem értem én ezt.

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Sanyix #60 üzenetére

    Elavult. Míg a gépben sokkal több lehetőség van.
    És nem csak én gondolom így.
    Most mondd meg őszintén. Ez a T40-es amit használok, még most is erősebb, mint a legtöbb netbook. Márpedig azok felkapottak. És senki sem szereti túlzottan, ha az újonnan vett netbookján egy ősöreg XP fut.
    Abban igazad van, hogy ezekre a célokra megfelel az XP.
    DE.
    Nem mindegy, hogy egy adott feladatot hogyan végez el az ember. :)
    Felhasználói élmény, vagy mi a franc. Márpedig én semmi pénzért nem tenném vissza azt a roskatag XP-t.
    És újfent leírom, nem csak én vagyok ezzel így. És mivel az MS egy jóóó nagy cég, úgy tűnik, kezdik felismerni a felhasználói igényeket. És bizony a TÖBBSÉGNEK nem az az igénye, hogy 4 mag, 4giga ram, és CrossFire/SLI videocucc. :)

Új hozzászólás Aktív témák