Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Egon #58 üzenetére

    Nálam van tálcára tesz funkció egérrel is. Ugyanott mint w7 alatt volt annó, csak leredukálták egy rettentő vékony csíkká. Jobb alsó sarok egy vékony fehér csík van a tálcán, onnan jobbra az maga a gomb, bár lehet hogy ez nem alapértelmezett mivel én céges környezetben vagyok és sokminden cégre van szabva. Bár én win+D párti vagyok szóval én nem használom.

    re: (#66) kovaszoskeny
    És ugyanúgy van ezer indok hogy ne váltsák le a régi rendszerüket. Nem egyszerű kérdés, de én sem tervezek váltani. Itt melóban 10 van, de nem kell ez a dzsunka otthonra. W7 fel van téve jó ahogy van, 3 éve, telepítés óta nem babráltam. Ellenben itt emlóban mindig van valami szívás. Pl ma A5-re akartam nymotatni egy képet, képtelen megcsinálni a gyári képnézegető, W7 alatt ez nem volt kérdés. Nem érdekel hogy ez driver probléma-e vagy hogy végülis a paintből (ami mais ugyanaz mint 3.1 alatt volt, vicc az egész) sikerült kinyomtatnom hanem az érdekel, hogy ez miért szar még mindig és miért kell nekem variálni ha csak egy egyszerű A5-öst akarok nyomtatni, ez nem űrtechnika.
    De más topikok is tele vannak a w10-es random bajokkal. Ez régóta az egyik leginstabilabb rendszerük. Ha lenne időm és fiatalabb lennék lehet már rég 10-esem lenne és ellennék a bajaival meg áttákolnám meg minden, de nekem ez már sok. Főleg úgy hogy itt melóban még háttérképet se tudok állítani nemhogy külső programokat használjak. Amúgy szerintem is rettenetesen lassú. SSD van a gépekben, de perpill bootolási sebességen kívül szinte minden lassúlt, pedig a W7 rendszer alatt még HDD volt meg gyengébb vas.
    A 7 rendesen kiforrta magát, mára már jó és kész, arra is SP1 után váltottam.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák