Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Syl #1 üzenetére

    Non-profit szervezet, tehát eladni sem igazán lehet. Ennél a vállalkozásnál igazából az emberi tőke a nagy érték. Tönkretenni úgy lehetne, ha kivásárolnád az összes alkalmazottat a cég mögül.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz Syl #8 üzenetére

    A cikk (és az eredeti) szerint a CEO nem új arc. Előtte a mostani CEO egy egyszemélyes hadseregként csinálta az appot, majd szépen át lett delegálva minden egy 30 fős csapat számára. És ebben az átalakulásban a WhatsAppos ember már 2018 óta részt vesz. Most is csak ideiglenesen ő a CEO, egyébként inkább egyfajta védangyala a Signalnak. A Whatsapptól pont a félresikerült monetizáció miatt távozott, és feltételezések szerint annyira kőgazdag, hogy szerintem nem egy non-profit szervezet tönkretételével akar megélhetést csinálni magának.

    A mostani CEO szimplán csak úgy érzi, hogy eddig tudta lelkiismeretesen ellátni a dolgát, már rég nem ezzel akar foglalkozni. Különösen, hogy az eredeti ötlet már megvalósult, most már a fenntarthatóságra koncentrálnak. És őt ez valószínűleg már nem annyira érdekli - legalábbis nem CEO-szinten.

    Nekem ez a benyomásom, miután végigolvastam a signal.org fórumának ezzel foglalkozó threadjét.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz btprg #9 üzenetére

    Vagy az oldalon van valami sebezhetőség, vagy nálad van feltelepítve valami malware. Sztem keresd meg a megfelelő topikot, illetve moderátorral is rakasd át a hsz-edet a megfelelő topikba.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Telegram pontosan miért jobb privacy szempontból? Egyetlen alternatíva a Matrix. Az meg alapvetően self-hosted, ergo kell hozzá egy jó nagy adag lelkesedés.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz niof #20 üzenetére

    Feljebb már leírtam, hogy Brian Acton már eddig is része volt a Signal csapatának, továbbá látszólag ellenérdekelt abban, hogy erre a sorsra jusson a szolgáltatás. Brian Acton egy dollármilliárdos, aki pontosan hasonló okok miatt hagyott ott egy sokkal jövedelmezőbb céget.
    Továbbá azt is leírtam, hogy a Facebook sokkal egyszerűbben tönkretehetné a Signalt: ajánl egy magasabb fizetést a Signalt üzemeltető alkalmazottaknak, hiszen ez egy sokkal kisebb cég.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz neopeti #26 üzenetére

    "A protonmail is kiadta a levelezéseket, ip címeket!!!"

    Mivel a törvény őket is kötelezi. Ami nincs end-to-end titkosítva, ott ez fennáll.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák