Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    Nem lenne megállíthatatlan, de amíg egy nagyobb városban olyan cégek működnek, amikről azt sem tudja az ember, hogy léteznek vagy miket is árulnak, és nem mellesleg drágák is, még szép, hogy az online vásárlás van előnyben. Én már utálok telefonálgatni, keresgélni, na meg a bombasztikus ajánlatokat böngészni. Én most építkezek, a nyílászáróimat pestről rendeltem egy "webshopból", amiket ha itthon veszek meg, még hozzá dobhattam volna 80000Ft-ot a végső számlához, és akkor még nem fizettem a helyi üzletnek a szállításért... A szigetelésem az ország másik végéből érdemesebb volt ide hozatnom, hiába volt a fuvar 38000Ft, mert így is több mint 100000Ft-ot spóroltam ha helyben kellett volna megvennem, nem pedig "webshopban". Szóval az online vásárlást sosem fogja felérni egy két lábon járó rohangálás, arról nem is beszélve, hogy ha valamit helyben el akarok intézni, akkor vagy előbb el kell jönnöm a munkahelyemről (pedig 16:00-ig dolgozok), hogy oda tudjak érni zárásra. A kocsinkhoz hajtok javító festéket, de az üzlet csak 15:30-ig van nyitva, így száradjanak el, marad a webshop ;]

    Az Ebay és a PayPal két gombnyomásos fizetési formáját pedig egy hazai oldal sem tudja überelni, bár akad pár ilyen, illetve a Vakera is most vezette be, de szánalmas, hogy még mindig a gagyisztikus fizetési formák vannak napirenden netes vásárlásnál is, illetve azzal is csak a tökörészés és az időhúzás megy sok esetben, ha nem utánvétes lesz a kiegyenlítés.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

  • orion1025

    őstag

    válasz #16820480 #21 üzenetére

    Az egész magyar postázás eléggé gyér. Nekem eddig a rekordom egy New Yorkiból visszaküldött csomagom volt, nem hazudok, egy nap alatt megérkezett a helyi postára. A németek tapasztalatom szerint nem sokat tökölnek, csak ugyebár az országon belüli mozgatás tudja megölni ezt a részt is.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák