Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz nistv4n #10 üzenetére

    Totális hülyeséget mondtak, simán működik és használható itthon a CarPlay és az Android Auto is, utóbbi esetében csak annyi az egyetlen "kényelmetlenség", hogy neked kell manuálisan telepíteni a telefonodra az Android Auto alkalmazást, amit az apkmirror.com-ról úgy kb. 15 másodperc alatt le tudsz szedni (és onnan frissítheted is). ÉN már számtalan autóban kipróbáltam mind a CarPlay-t, mind az Android Autot (attól függően, melyikkel kompatibilis) és az égvilágon semmi gond nem volt vele. A CarPlay egyébként sincs tiltva itthon, eleve intergálva van az iOS-be, az Android Auto meg csak annyi, hogy a Play Áruházban nem mutatja (most még, mert azért a Google előbb-utóbb engedélyezni fogja), de felteszed manuálisan és megy, ahogy kell.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz nistv4n #23 üzenetére

    Kérlek szépen, egy Vitarában, S-Cross-ban 5 másodperc alatt bekapcsolt a CarPlay, miután rádugtam egy iPhone-t (más autókban is próbáltam már, de direkt írtam "kommersz" példát). Nyilván első alkalommal a telefon ugye rákérdez, hogy engedélyezed a csatlakozást, aztán megy minden csont nélkül, totál mindegy, hogy Magyarországon vagy. Az Android Auto-t legelőször még a tavalyi Veletechen próbáltam ki, az ott kirakott Opel Astra K-ban, ott is csak egy kérdést kellett leokézni a telón és ment minden. Rögtön utána egy iPhone-t is kipróbáltam, az is sima ügy volt. Mindkét esetben a Bluetooth párosítást is automatikusa elintézte a rendszer (a kihangosítás miatt). Tényleg csak annyi, hogy az Android Auto nem jelenik meg a Store-ban magyar telóról, így le kell szedni APK Mirror-ról és telepíteni manuálisan, de utána tökéletes.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz Blaise #29 üzenetére

    Igen, még tavaly volt nálam egy Touareg (már a most futó verzió) és röccenés nélkül ment az Android Auto és a CarPlay is benne, de próbáltam már Skoda Kodiaq-ban is. Eleve mi ez a baromság, hogy a CarPlay nem megy itthon? Az Android Auto is úgy nem megy, hogy az alkalmazás itthon nem elérhető a Play Áruházban, de attól még lazán működik, csak le kell szedni a hivatalos APK-t, és ennyi. Ráadásul ez utóbbit már több telefonnal is próbáltam, volt köztük "noname" kínai is, azzal se volt semmi baj (mondjuk most az Android 7-et futtató P9-emet még nem kötöttem rá semmire, de hamarosan sor kerül rá).

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák