Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Reggie0 #17 üzenetére

    Akkor most ezt írd meg annak is gyorsan, aki itt épp panaszkodik.

    A VW csalt. Senki nem állította, hogy nem! Ezt elő ne hozd, hogy állítottam volna olyat, hogy nem! Persze így van.

    Csak akkor, ha ennyire pedánsak vagyunk, akkor most miért van az, hogy a magyar állam még mindig nem támogatja a pereket? Mi az oka, hogy nem sikerült otthon is még megoldani, hogy fizessen a VW? Mi az oka ennek? Nem értem....

    Vagy a VW-nek kellene jelentkezni, hogy azonnal visszaveszi az autót?

    Ezek szerint ha veszel egy telefont (Apple, HTC) botrányok, akkor azonnal fizesség vissza az árát? Eddig melyik fizette vissza.
    De hogy mondjak magyar példát is. A máv vonatok folyamatosan késtek, akkor mikor otthon laktam egyszer nem fizette vissza senki, kettővel korábbi vonattal kellett elindulnom, mert nem szolgáltattak?
    A BKV hányszor fizette vissza nekem, ha az amúgy 5 - 7 percenként járó busz 45 percenként járt? Pedig megvettem a bérletet.....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák