Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Mivel ez valószínűleg nem az eredeti bithalmaz az eredeti vevő készüléken, ezért eredetiként hivatkozni rá kicsit túlzás. A részletes protokoll viszont tartogathatnak érdekességeket, ha eddig nem volt publikus. Kíváncsi vagyok, hány sorból áll és milyen programnyelven íródott.
    A jótékonysági árverezés azonban megsüvegelendő, egyben ki is zár bizonyos embereket ;]

    #13 Myers Tippre a bitcoin árfolyamán meggazdagodó réteg, akik a digitális kultúrában nőttek fel. Nekik pl. egy GIF "eredetije" sokkal többet érhet, mint egy XIX. századi vagy kortárs festmény a nappalijukba.

    #16 biscuit Egy egyedi skinnel azért lehet a játékban villogni, míg az NFT esetében marad a tudat, hogy "AZ ENYÉM!" :U

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz biscuit #18 üzenetére

    Pontosan azért, amit leírtál: villogás, felvágás a többiek előtt, hogy neked egy tényleg igazi, egyedi skined van, mert anyagilag megengedhetted magadnak. Játék közben persze valószínűleg nem fogja senki más figyelni, max egy dobogós eredményhirdetés alatt látható (ha van, a CS-ben nem tudom), de a tulajdonosa elitista-sznob lelkét ez megnyugtatja.
    Ugyanez vonatkozik persze a tényleg egyedi kinézetű fizikai tárgyakra is, legyen az egy aranyozott konzol vagy egy spéci karóra.

    #25 Hieronymus Azért az bazinagy "LCD" tévéképernyő befigyelt már 1985-ben :D

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák