Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz FTeR #43 üzenetére

    Hmm. Kicsit hiányosan olvasod a hozzászólásaimat. Én a supportot nem kértem számon (sőt, lényegében szinte csak az az egyetlen, ami legalább patchek formájában létezik a legtöbb szoftver esetében), ellenben pl a garanciát (ami egy terméknél mellesleg Mo-n 10e Ft felett kötelezően 1 év! És bár közvetve fogyasztóvédelemmel is foglalkozom, sehol nem olvasom, hogy ez a szoftverre, mint termékre ne vonatkozna. Ezért írtam korábban, hogy ez Mo-n lehet, hogy megérne egy próbapert. De ez nem ennek a topicnak a témája. ) igen is számonkérem. Vedd már elő légy szíves pl a legális MS termékedet (mindegy, hogy OEM, vagy dobozos vagy VLK vagy akármi) és olvasd el légy szíves a garanciára vonatkozó kitételeket. És utána értelmezd újra a korábbi hsz-aimat is.

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

  • biga

    senior tag

    válasz FTeR #43 üzenetére

    Még egy gondolat, ami időlimit miatt kimaradt a korábbi hsz-omból: A WGA szerintem pont egy olyan próbálkozás volt, ami ellensúlyozhatná (megfelelő kivitelezéssel) a felelősségvállalás teljes hiánya felett érzett sirámomon. Az XP-nél legalább a végén a WGA révén néha azt éreztem, hogy megérte megvennem legálisan az op rendszert, mert legalább egy-két (mellesleg ismerjük el minimális többletet nyújtó) kiegészítőt ha akartam volna használhattam volna a rendszeremhez, ami azoknak nem jár, akik nem vették meg. Azonban azóta a WGA csak és kizárólag büntet (amivel nem lenn alapbol gondom, ha nem vetted meg ne panaszkodj, ha nem használhatod. Azonban te is tudod, én is tudom, hogy kb mennyi idővel a megjelenés után jelenik meg az első működő kalózpéldány. Kérdem én: miért vagyok én ösztönözve (az erkölcsi tényezőket nem számolva), hogy ugyan azokkal a feltételekkel használjam a rendszeremet sok pénzért, mint azok, akik egy fillért nem adtak érte. És ilyenkor már a felelősségvállalás, a garancia hiánya is jogosan dühít.

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák