Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Vékonynak vékony, de akkor is csak egy kommersz, proli LG marad, hiába ennek az egyik legjobb a képminősége a mai TV-k közül. Nem egy dísztárgy, és még csak szarul se néz ki, amik alapfeltételei a prémium életérzésnek :U. Egy burzsuj hotelbe sznob TV-k kellenek a sznob embereknek, hiába szarabbak. Lehet az Loewe vagy B&O, vagy bármi más, csak drága legyen (érthető módon nem nagyon ismerek ilyen gyártókat :DDD).

    #6: Aki olyan hotelbe fog menni, ahová egy ilyet betesznek, annak otthon szobánként lehetne vagy 10 ilyenje, ha akarná. Előbb teszi (szándékosan) tönkre, minthogy el akarja vinni... Hacsak nem az élelmes magyar elmegy Dubajba, kibérel egy luxuslakosztályt egy éjszakára mondjuk 2 milláért, repjegy oda-vissza mondjuk fél millió, és akkor 2,5 millióért van egy 65"-os wallpaper TV-d ;]. A 2,5 millió és a piaci ár közötti különbség pedig a haszon :)).

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz #94529552 #19 üzenetére

    A Loewének (vagyis inkább a jogutódjának/új tulajnak) olyan szinten mindenképp van, hogy van OLED TV-jük (de valószínűleg LCD-jük is). És a Loewéhez képest kifejezetten kellemes dizájnnal és árral. Alig drágább, mint az LG, cserébe viszont minimum a hangja jobb. Loewének kifejezetten korrektnek tűnt... Részletekre mondjuk már nem emlékszem, de idei hír volt.

    Amúgy meg szerintem egy olyan hotelben, ahová OLED TV-t tennének, igenis számít a név, sőt más nem is, mert a célközönség úgyis sötét a technikai háttérhez. Ha azonban azt látja, hogy hasonló márkájú TV figyel otthon is, akkor megnyugszik. Valószínűleg egyébként nem fog tévézni :).

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz #94529552 #21 üzenetére

    Te nem, mert érdekel a technológia és hogy mi hogy működik. Az igazán gazdag emberek nagy része viszont sznob, és fingja se lesz arról, hogy éppenséggel mit tud a TV a szobájában, LCD, plazma, vagy épp OLED-e, hogy melyiknek milyen a valós kontrasztja, az input lagja, a színtere meg a mozgásfelbontása. Csk ránéz, hogy Loewe (még ha egy régebbi LCD paneles is), és közönyösen nyugtázza, hogy oké, míg ha meglát egy Goldstar (LG) TV-t, legyen az akár a csúcs OLED modelljük is, le fogja sajnálni, mert "nem márkás". Ennyi. Az audiofília meg még rosszabb (pedig a minőségi zenét én is minőségi körülmények között szeretem-szeretném hallgatni), még kevésbé "megfogható", szóval már gyakorlatilag ezotéria, még ha hellyel-közzel hozzáértők is vannak köztük. Többnyire ők a szegényebbek, akik csak vágynak az igazán jóra :DDD.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz #94529552 #23 üzenetére

    Mondjuk én nem vagyok nagyon otthonos a sznob/burzsuj márkákban (érthető okok miatt :DDD), de - tudtommal - a Loewe meg a B&O annak számított. Lehet, hogy nem a csúcsburzsujok között, csak a "kommersz gazdagok" között. Na mindegy, személyesen nem ismerek egyet se, a feltételezéseim meg vagy helytállóak, vagy nem :B.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák