Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz YASKATIR #161 üzenetére

    Nincsenek illúzióim. Az országot még csak-csak - ez talán minden országnak a kötelessége lenne, tekintve, hogy elvileg a lakosai érdekeit képviseli - , de Európát biztosan nem. Bár ez utóbbit szerintem nem is írtam sehol.

    > Neked egyebkent van barmi kapcsolatod a valo vilaggal?

    Anno - azt hiszem 2015 nyarán - jártam Debrecenben a vasútállomáson. Akkor az az érzésem volt, hogy nem Európában vagyok - és nem a bőrszínük miatt. Más kérdés, hogy nekik se tetszett, hogy épp arra sétálgatok.
    Később Kőbánya-Kispesten találkoztam 4-5 fazonnal, akik nyilván tökéletes angolsággal elmondták, hogy nekik ticket kéne. Megmutattam, hogy merre tudnak venni. Emlékszem a tekintetére. Valami olyasmi volt benne, hogy "átlátok rajtad, te féreg", nem a "háború elől menekülök, légyszi segíts". Pedig szívesen segítettem volna. Ha már itt van, akkor miért ne küldeném tovább? De akkoriban szerintem már nem működött volna, hogy egyke magyarként odaállítok a pénztárhoz, hogy "5 jegyet kérnék Németországba".
    Szóval van kapcsolatom. Mondhatjuk, hogy nem volt túl reprezentatív a mintavételezés, de ez van. Nem szimpik.

    szerk:
    Nem /r/The_Donald-on tanultam, azt nem követem. Legjobb tudomásom szerint ez a szélsőbalos hópihék beceneve. Elismerem, hogy gúnyos, bár nem kifejezetten annak szántam, de tiszteletet semmiképp nem sugároz, szóval igyekszem mellőzni. A hópihével együtt. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák