Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz bot1978 #31 üzenetére

    Ha te megjavítod az ereszcsatornám, pénzért, akkor te komcsi vagy aki elszedte a pénzem? (jójó, de ez twitter, nem ereszcsatorna!)
    Ha te pszichiáterként beszélgetsz velem, segítesz rajtam, pénzért, akkor te komcsi vagy aki elszedte a pénzem? (áh, a pszihók mind hülyék!)

    Gyakran vagy irigy másokra, akik többre vitték?
    Akarsz beszélni róla? (4500+áfa lesz óránként!)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz PitLee #56 üzenetére

    figyelő...
    sorosozás...
    ennél lejjebb már ne (bár szerintem eddig SE :D )

    bár az egész posztod borzalmasan káros, sározza az "összes alapítványt"... csak mert vannak amiken keresztül pl matolcsi/MNB menti ki a közpénzeket, még van számos másik, ami pl - akár soros pénzéből is - kiemelten fontos feladatokat látnak el (pl Igazgyöngy Alapítvány, amit jobban ismerek)

    és pláne most, amikor az állam tényleg hátrahagyja a szegény vidéket, fontosak ezek az alapítványi alapon működő szervezetek.

    nyilván sokak ezzel nyugtatják magukat, hogy bár nem adományoznak alapítványoknak, de nem is kell, hiszen az alapítványi lét az maga a gonoszság és csak a gazdagok adóoptimalizálására hozták őket létre :)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Tetsuo #59 üzenetére

    Szerinted. De ugye nincsenek adataid ennek alátámasztására, tehát simán írhatod ezt szimpla rosszindulatból, hogy magadat mentegesd (hogy miért is nem adsz). Teljesen természetes emberi reakció, de büszkének azért nem kell rá lenni(lenned).

    Aki nem néz utána, hogy akinek adakozik, az pénzmosoda-e - magára vessen. Függetlenül attól, hogy melyik országról van szó (közismerten itthon is vannak 1%-ra vadászók és a már említett mnb trágyadomb is hasonlóan káros, brutálisan sokat ártanak a valódi segítő szervezeteknek).

    Az, hogy te itt szabadon irogathatsz, valószínűleg részben a csúnyagonosz sorosalapítványoknak is köszönheted... hogy "kinevelte" neked orbánékat anno... (azt nem állítom, hogy soros jóember, de hogy a munkásságának van pozitív hozadéka IS, azt bizton vallom - és szavazni is szoktam, amíg még engeditek :D )

    De soros nem csak a saját alapítványaiba tesz pénzt, hanem - ahogy már említettem is példát - tőle teljesen függetlenekbe.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Tetsuo #65 üzenetére

    Magad adtál az alapítványok nagyrészének és tapasztaltad, hogy elherdálják a pénzt?
    Vagy utánanéztél az alapítványok nagyrészének, átnézted az éves jelentéseiket és a sokszázezer oldal áttanulmányozása alapján jutottál arra a következtetésre, hogy szinte mind kamu?
    Bocs, nem hiszem h így történt. Csak felnagyítasz néhány, közismert problémát az alapítványok működése körül és ráhúzod az egészre, ezzel elintézheted a lelkiismereted, hogy nem kell adni.

    Ha én és a haverom a világbékét akarjuk megvalósítani és én meggyőzöm a haverom, hogy hogyan csináljuk, akkor máris nem vagyunk független világbékére törő szerveződés? Hiszen ÉN befolyásolom ŐT! ;)

    Hogy a sorosalapítvány tömte pénzel anno orbánékat, hogy itt valaha kivergődhessünk a szocializmusból - az miért rossz? És kit érdekel, hogy ettől a viktorék "nem voltak függetlenek" ? (hiszen kb nyilván azért fogadták el a támogatást, mert ugyan abban hittek.... akár függetlenül is egymástól... miért ne lehetne közös érdek valami?)
    Tökéletesen lényegtelen, hogy mennyire tartod függetlennek az Igazgyöngy alapítványt. Segítenek soros pénzéből embereken? Igen. Ennyi a lényeg.

    Rossz hírem van: nem a középkorban vagyunk, a nacionalizmust (idegenszívűek, lol) meg kellene már haladni... az országok nem önmagukban vannak, hanem egy globális világ kis részei, ebben kell jól tudni szerepelni. Világbéke!!! :D

    (#66) vicze1 írd azt, hogy már 7 milliót elloptak, visszaforgattak, adóoptimalizáltak :D olyan nincs, hogy ez jó célra ment! legyünk már cinikusabbak, az ég szerelmére!

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák