Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppermint

    csendes tag

    válasz flash- #21 üzenetére

    Volt már ebből galiba. Egy elég nagy torrent (vagy warez passz) szervert kapcsoltak le 4-5 éve mert 1 db ismétlem 1db olyan képet találtak ami szerintük pedofil tartalom volt. Láttam és láttuk sokan a képet (asva.info-n kinn volt) és egy olyan 16-19 év körüli ribanc volt rajta agyon festve picsa gatyában félmesztelenül.

  • Chamea2

    tag

    válasz flash- #21 üzenetére

    "hogy a francba döntik el hogy 18 vagy 16 éves a képen levő hölgy" - úgy, hogy megkeresik az illetőt, aki a képen van. Erre van rendőri állomány, csak a fészbúkon évek óta csaló fake nkórosra nincs! Ilyenekre bőven van kapacitás meg pénz(amit a végén az elkövető fizet)!

    "sok 16-17 éves hölgy van akiknek a képeit nem pedo hanem sima szexoldalakaon találhatjuk,és egyáltalán nem gondolható hogy nincsennek 18 évesesek mert megvan mindenük és a fejük,sminkük is túlmutat a korukon." - ilyenkor azt mondják, amit a SPAM esetében(céges/természetes személy e-mail címe-e, ami kinn van, mivel ott sem lehet eldönteni), hogy a kellő gondosság elve(felhasználónak kötelessége megnézni, hogy az adott kép legálisan letölthető-e, az oldalt legális cég üzemelteti-e, arról töltsön le képet, akit ismer, stb.).
    Kellő gondosság elve a SPAM küldésnél. Hatósági álláspont. Szabad címlistát vásárolni reklám céljára, ami e-mail címeket és telefonszámokat tartalmazza, mert azt semmi sem tiltja, de a vásárlónak kötelessége ellenőrizni, hogy a feltételek teljesülnek-e, mert a büntetés őt sújtja. Ugyanez van itt is, ebben az esetben! Szabad képeket és videókat letölteni az internetről, mert azt semmi sem tiltja, viszont a felhasználónak kötelessége ellenőrizni, hogy az illető elmúlt-e 18 éves, mivel a büntetést ő kapja. Tömören ennyi.

    "bár én nem foglalkozok ilyen oldalakkal csak kiváncsi vagyok" - elég az, ha valaki meglátogat ilyen oldalt. Már az is lehet alapja egy házkutatásnak.

    A TOR működése befuccsolt? Ez a lehető legjobb hír az utóbbi időben!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák