Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz philoxenia #101 üzenetére

    Hat ez parameterezes kerdese!
    Azt hiszem mindenki maga allapitja meg,hogy mi az,amit a masikban meg el tud viselni.
    Azzal egyetertek,hogy alapvetoen,az elet fontosabb dolgaiban meg kell egyezniuk,de hogy ezen felul/kivul mi az,ami belefer a kompromisszumba az az elo kapcsolatban dol el.
    Evekkel ezelott tortent,hogy egy izben kimosta az edzocipomet a parom,miutan kifuzte belole /mind az 1000 lyukbol!/ a cipofuzot.Reggel,amikor felkeltem,hogy bevonszoljam magam a *banyaba* kirazott a hideg,amikor eszembe jutott,hogy be kell fuzni a cipofuzot!
    /Q*rvara nem birom a pepecselos,idegolo melokat/
    Legnagyobb megdobbenesemre a cipokbe befuzve a fuzo! A parom addig nem fekudt le,amig meg nem csinalta nekem... :K
    Bagatell aprosagnak tunhet a dolog,de engem nagyon meghatott.Egy kinos melot atvallalni a masiktol,csak azert,mert tudom,hogy Neki nehezebb,mint nekem...hat ez az onzetlenseg! Ezek utan nem erzem terhesnek,hogy reggel /mivel nagyon nehezen ebred/elerakjam a kv-t tejjel,cukorral.Es ez nem egy egyedi aprosag meseje akart lenni,hanem egy mentalitas peldaja./Persze ettol meg nem lettunk *tokeletesek* :D /

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák