Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    Az alapelvvel/oszinteseg,folyamatos kommunikacio/ egyeterek,de a kifejtest feluletesnek,es elnagyoltnak tartom.
    A szemleletet is helytelennek tartom,mert igy,hogy tokeletes no-tokeletes ferfi olyannak tunik az elemzes,mint ha a futas kepesseget ugy vizsgalnank,hogy mit csinal a bal lab,es mit csinal a jobb...A futas arrol szol,hogy ezek mit csinalnak egyutt! :R
    A tartos parkapcsolatban szerintem az a legfontosabb,hogy soha ne felejtsuk,szinte nap,mint nap ujra fel kell epiteni,karbantartani,meg kell kuzdeni erte!
    Nem azt nehez elviselni,ha egyszer-egyszer faradt a sexhez,vagy...faj a fejem/nincs kedvem hozza,hanem a masik fel egyeniseget ! esetleg minket bosszanto szokasait,
    tulajdonsagait,nem az elvart modon valo reagalasat szituaciokra/problemainkra.Es a megertes/elfogadas nem aldozatkent valo felfogasat,mert ha ugy erezzuk,hogy *aldozatot hoztunk* akkor azert cserebe varunk valamit! Amit,ha nem kapunk meg,akkor becsapva,
    kihasznalva erezzuk magunkat! :W
    Szoval ez a *tokeletes no,tokeletes ferfi* humor szinten lenyugozo,de az elet nem arrol szol-szerintem-hogy a tokeletes no megtalalja a tokeletes ferfit,es az eredmeny a tokeletes parkapcsolat... :( /hogy mast ne mondjak a szadista,es a mazochista paros! :DDD /
    Mindezt mondom hosszu parkapcsolat utan,amit ket teljesen kulonbozo,idegesito,sok rossz,es jo tulajdonsaggal rendelkezo ember mukodtet-eddig sikerrel...
    A masik lenyeges parameter,hogy...valtozunk! Megtalaljuk a tokeletes ferfit/not,es az ido mulasaval a tokeletes ferfi/no bosszanto,idegesito,unalmas partnerre valik! Es ha ilyenkor arra gondolunk,hogy ez nem az az ember,akit megismertem,es megszerettem,akkor mar vege is van a dolognak.
    Igy hat azt is mondhatnam,hogy meg lehet talalni a tokeletes ferfit/not,de nagy
    valoszinuseggel az csak deltate ideig letezik! :D
    Hat akkor tegyuk egy picit lejjebb a lecet! :K

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák