Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz rt06 #49 üzenetére

    Nem kötelező Steamen játszani, ez így is van. Viszont valamivel pihenni, regenerálódni kell. De nincs kedvem a panelban tartott puncinyaló ölebek által összeszart és bűzölgő parkba se lemenni, mert hát na. :S
    Kérlek alássan, egy barátom doktori disszertációját olvasom „Most kiváltképpen két ifjú személynek szerencséjét éneklem” – Bevezetés az Eurialus és Lucretia latin filológiájába címmel. Az biztos, hogy ez kikapcsolja az agyam! ;]

    Amúgy a legjobbakat a Fallout játékokkal játszottam, illetve lanban Day of Defeat, illetve MOHAA. Ha akkoriban lett volna olyan értelmes netkapcsolatom, ami nem laggol, akkor beszerzem őket eredetiben. De valamikor a MOHAA-t láttam Tescoban is valami 400HUF-ért, meg is vettem.

    És igenis ahhoz mérem, ami nekem anyagilag jelentős kiadás, mert sajna egy játék is ehhez tartozik. Oké, hogy luxus, nincs is, mint ahogy TV-m sincs. (Mielőtt felmerülne a gyanú: televízióadás sincs előfizetve, és a szomszédét sem nyúlom le.) Egész egyszerűen nincs rá se időm, se igényem.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák