Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz ollie #29 üzenetére

    cicavirág, abban a szent pillanatban, amikor nem szarnak le, mint piacot, virítani fogom a lóvét, annak aki el akar adni nekem valamit. de amíg nem akar eladni nekem semmit, vagy csak azt, amire nincs szükségem, addig vásárolni sem tudok/fogok. a piacon már csak ilyetén farkastörvények uralkodnak. arról nem is beszélve, h letölteni egyelőre még legális. azaz egy rapidshare vagy társai forrás esetén egyelőre kuss van, még az igazság elkötelezett aranypáncélos bajnokainak is.
    de egyébként meg koncnak ott van az artusjus évi 15 mrd-os bevétele, a legális adathordozó piac tönkretétele, vérnek szívása azoktól, akiknél semmi köze tárolt anyagnak a kompenzációhoz. tessék, rágódjanak azon szépen, oszt osztogassák egymást közt, meg böfögjenek egymásra, de rám ne.
    magyar digitális forgalmazó - és így a szinkron - hiánya meg a warezolók miatt van, őket szídd
    ezt így komolyan gondolod? mert ez esetben nem állok le vitatkozni, hanem csak megjegyzem, szerintem sürgős szakorvosi segítségre szorulsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák