Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    A felhasználók a változtatás után ugyanúgy képesek lesznek letölteni, megosztani, ám a linkről történő letöltés elindulására kicsivel többet kell várni, főként a kevésbé népszerű fájlok esetében.

    Ez nem hangzik jól, már a torrentnél is megoldatlan probléma volt a régi / kevésbé népszerű cuccok letöltése. Na ilyenkor kerül elő a DC kliens.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz tdd587 #62 üzenetére

    Azt a 20 dalt legálisan letöltheted, mert audiovizuális tartalom, a letöltésedet kompenzálja az üres hordozó árába beépített díj. A nemrég megjelent acta cikkben le van írva, még az is legális, ha lemásolod magadnak a szomszéd által megvett zenei cuccot, mondjuk egy koncert dvd-t, mert az még mindig a "magán célú másolás" kategóriája, mivel anyagi hasznot nem hoz neked.

    2 - gondolom igen, sose lehet tudni, éppen ki és mit figyel.

    3 - nem, NAV-os közlemény alapján (tegnap, v. tegnap előtt volt kint az indexen) azt tekintik "nagy halnak", aki már legalább seed szervert üzemeltet.

    4 - egyértelműen nem. Ha letöltöd a warez windowst betárcsázós isdn nettel, az pont ugyanaz jogilag, mintha 100MBittel töltenéd le mindössze percek alatt.

    5 - jelszó helyett valami rendes titkosítás mehet, ha lehetővé teszi közben a fájlok lejátszását, nem próbáltam ilyet még. Pl. pedofil már úszott meg büntetést úgy, hogy nem tudtak hozzáférni az adatokhoz, hiába tudták, hogy ott vannak.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák