Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Braavos

    tag

    válasz stefi76 #13 üzenetére

    Ritka bicskanyitogató stílusod van.
    Az ilyen ember miért használ bármilyen közösségi fórumot?
    Szerintem totál felesleges. 🙄

    [ Szerkesztve ]

  • Braavos

    tag

    válasz stefi76 #10 üzenetére

    Index:
    "Andrást azonban nem hagyta nyugodni a gondolat, hogy ennyire sérülékeny a rendszer. Folytatta a tesztelést, aminek eredményét szintén meg akarta osztani a Telekommal. Május elején olyan sebezhetőségre bukkant, amellyel a teljes állami és lakossági mobil- és adatforgalomhoz hozzá lehetett férni, és a T-Systems által kiszolgált cégek szervereinek adatforgalmát is meg lehetett volna figyelni. András a teszt során nem rejtette el kilétét (IP-címét). "

    "Na most itt a gond az, hogy nekem kinn áll az utcán a kocsim, beül valaki és utána becsönget, hogy nem jó a zárrendszer, mert ki tudja nyitni ás be tud ülni.
    Kérdem én, hogy hogy lehet meg segítene-e megnézni, hogy mi a gond. Azt mondja igen, de ennyi pénzt kérnék érte. Én mondom, hogy nem, köszönöm az eddigieket és megpróbálom a saját szerelőmmel kijavítani a dolgot.
    Erre önkényesen megint odamegy emberünk és kinyitja a kocsimat. Hogy ő bizonyítson, ez nem jó."

    Egyébként egészen jó ez az autós hasonlat, azt leszámítva, hogy nem a zárrendszert kellett volna a példában megemlíteni, hanem mondjuk a fékrendszert. Akkor más lenne a leányzó fekvése, ha az adott hiba ki nem javításával az utcán lévő embereket (is) veszélyeztetnéd, a T-Systems példájánál maradva pedig az ügyfeleket. :U

Új hozzászólás Aktív témák