Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringloszilva

    tag

    válasz Stauffenberg #5 üzenetére

    Nem tudom miről beszélsz, mert már kuss a nevünk így is. Csak annyi, hogy nem visznek dohos pincékbe megverni. De nem azért mert nem merik, hanem mert az sokba kerül. Pince bérlés, emberek alkalmazása. Ha valami miatt ma pampog valaki, akkor törvényt módosítanak és kész. Pampoghat az ember akinek akar. De szerintem túlságosan messzire mentünk a témától.
    Szerinted kinek a feladata kiharcolni azt, hogy amiért fizetek, azt meg is kapjam? A lángosonak? Mert szerintem nem a lángososnak, hanem a jogvédőknek. Lehet, hogy éppen nem ennek a bandának, hanem egy másiknak, de szerintem a jogvédőknek. Amúgy pedig itt egy példa arra, hogy már most is kuss a nevem. EZ a Voip téma. Most a Joghurt kolléga arcoskodik, hogy neki megy a voip. Igen, mert a törvény szerint visszamenőleg nem piszkálhatják meg a szerződést és amikor ő megkötötte, akkor még nem volt voip tiltás. A másik dolog, hogy olyan drága netcsomagja van, amit ha félretenne, akkor 2 év alatt vehetne egy robogót az árából. A drága netcsomagoknál sincsen voip tiltás. És a pofabefogás itt jön: az újonnan vásárolt olcsó (1-200 mb) internetnél tiltják a voipot. Ennyi egy tollvonás. Mert most már ki van írva, hogy tiltás van benne, most már lehet. Mi meg mehetünk a sunyiba. A gumibotozás meg igenis visszajöhetne. Túl sok a nagypofájú takony az utcákon. Rájuk férne a verés.
    De ismét meg kell kérdeznem, ki a francot érdekel, hogy meddig őrzik az adatokat. A szomszéd Mari néni is mindig figyeli, hogy mikor hová megyek. Nem kell olyat csinálni amit szégyell az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

Új hozzászólás Aktív témák