Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringloszilva

    tag

    válasz Stauffenberg #14 üzenetére

    Kispolgári siralmakat éppen tőled is láttunk, csak feljebb. Ddde szerintem jobb ezt kiadni mint hogy bent őrlődjön. Igazam van, polgártárs?
    Ellenben ez az adatgyűjtési dolog akkor is maximum az ország 3-4 százalékát aggasztja és lássuk be, hogy csak azokat, akiknek van is mit takargatniuk. Kellemetlen dolog az amikor egy kis FEKETEFUVAR kiderül vagy esetleg egy FEKETEVÁGÁS!!! Jól mondom, Virág elvtárs?
    Kérdezz meg az utcán pár ilyen kis kocsmahuligánt mint én vagyok, hogy mennyire érdekli ez az egész. Míg a kispolgári nyafogásomra lehet, hogy találsz még partnert. És most hagyhatjuk a voip marhaságot, ez mindennel így van és lesz is. De a legjobb az, hogy a TASZ-ról is ebben a cikkben olvastam életemben először. Úgyhogy bizonyára kurvafontos dolgot csinálnak. De ami biztos, hogy vagy jönnek valahonnan, vagy mennek valahová. Valami ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

Új hozzászólás Aktív témák