Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Kékes525 #40 üzenetére

    Szerintem itt borult az egész:

    " Ez sikerült, de hamar észrevette, hogy ezt kiszúrták a Telekom emberei is. András ebből látta, hogy ezt a sebezhetőséget ezek szerint már észlelték a cégnél. Ezek után felhagyott a rendszer tesztelésével."

    Ha dobott volna egy mailt, hogy én voltam megint, látom hogy látjátok, és ezek után hurcolják meg, akkor azt mondom gec1k. De most komolyan. Bármelyik másik cég másképp csinálta volna? Gőzük nem volt hogy ez ugyanaz a gyerek, innentől lehetett volna bárki más is, így egyértelmű a feljelentés.

    Az, hogy a saját rendszerük ennyire sérülékeny, hogy ilyen szintű amatőr hibákat vétenek, az rettenetesen aggasztó, viszont a történet tanulsága, hogy ha felnyomsz bármit, és utána kushadsz, akkor elvisz a rendőr. Függetlenül attól, hogy akármilyen szinten nemzetvédelmi kockázatot is rejthet a kapu.

    Igazából engem az érdekel ebben a témában, hogy ha egy kvázi amatőr srác ilyen dolgokat tud csinálni, akkor a nemzetközi hírszerző szervezetek, profi hekkerek és társaik mi adatot tudnak lopni úgy, hogy ezek a dilettáns bandák észre se tudják venni...

Új hozzászólás Aktív témák