Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alchemist

    addikt

    válasz Morden24 #88 üzenetére

    "Te most azzal akarsz megetetni, hogy az Eraserhead-et többen töltik, mint a Terminator: Salvation-t,"

    Elsősorban arról írtam, ami engem érdekel és amiben én gondolom, hogyan lehetne előrelépni. Az x-edik Terminátor nincs a prioritásaim között.
    :)

    És persze ezeket a filmeket tényleg meg is lehet nálunk nézni... ugyanakkor másokat meg nem... és ne tessék siránkozni, hogy mindez csak a töltögetés miatt van, mert amikor még nem is volt töltögetés, a forgalmazók már akkor sem hoztak be egy csomó filmet, se moziban, se DVD-n... itt az ideje az új üzleti modellek megalkotásának, az igények utánajárásának.
    Akár úgy is, hogy a T4 összesen 20-25 percnyi anyagába ingyen bele lehet tekerni "lapozni" 320x200-as felbontásban... ha tetszik, akkor x db megnézésre y összegért le lehetne tölteni jó minőségben... minél jobb minőségben, annál drágábban.

    Egyébként nagyon is el tudom képzelni, hogy ha az egész világon drasztikusan megszüntetnék a töltögetést, a siránkozás továbbra sem szűnne meg, a régi üzleti mutatók már nem állnának vissza.

    "én 10-15 perc alatt annak ellenére nem tudok egy könyvről átfogó véleményt alkotni, hogy elég gyorsan olvasok."

    Szak- és ismeretterjesztő irodalom esetében el tudom dönteni, hogy arról szól-e, amit keresek, szeretnék. Egyébként a semminél vagy a felületes ismertetőnél mindenképpen több.

    "eszi-nem eszi, nem kap mást..."

    Kapjanak a gyártók-forgalmazók erőteljesebb visszajelzést... az forgalmazási adatok éppen úgy becsapóak, mintha azt írnánk, hogy x db új Windowst adtak el az utóbbi fél évben... de nem mindegy, hogy ebből mennyi az OEM, a dobozos és a vol. licence.

    "az állítólagos Isten azért adott nekünk agyat, kreativitást és jellemet, hogy használjuk, "

    Arra céloztam mindezzel, hogy nincs olyan sarkköve a rendszernek (a jog jórészt az aktuális érdekek és nem az abszolút morál mentén működik), ami be lenne betonozva... csak éppen akinek az ölébe pottyannak a változások áldásai, az nem fog érte semmit se tenni, viszont akinek meg nem jó, az rá lesz kényszerítve új modellek megalkotására.

    Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Új hozzászólás Aktív témák