Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Malibutomi #162 üzenetére

    Ez tényleg így van, már mint am az ED -t illeti. Sok minden hiányzik belőle, pl a space legs. Persze a keménykalapos ED -sek szerint (akik még az ős változat C64 meg Amiga korban játaszottak vele) arra semmi szükség. Szerintem meg de. Attól még hű tudna maradni az eredeti gyökereihez ha azt is bele teszik. Én ezért is hagytam el az ED -t, biztos fejlődik csak nem úgy ahogy az nekem tetszett volna.

    És valószínűleg iagazd van, a játék jó részét újra kéne írni. Én nagyon remélem, hogy most ez történik és ezért kell 2020 legvégéig várni a hatalmas nagy új update -re, amit ugye már majdnem egy éve beigértek. Annak ellenére, hogy előtte teljesen más elképzelés volt a köztudatban, nem ez, hanem több kissebb-nagyobb fizetős/ingyenes DLC/Update menet közben és egyikre sem kellett volna 1-2 évet várni. Szóval ha már ennyit kell várni az remélem ütős lesz, olyan amiért újra le akarok ülni játszani vele.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Lacccca87

    őstag

    válasz Malibutomi #162 üzenetére

    Ezek nem indokok vagy ervek, szerintem. Nehogymar megsajnaljam oket mert dolgozniuk kellett (vagy legalabbis kellett volna nem csak almodozni). Termeszetesen nem azt mondom 1 nap alatt rakjanak ossze mindent es egybol tiptop allapotban nyomjak az uzemet, de azert nem kellene erre fogni hogy egy kivulallo szemei altal csak egy tucat valami latszik de azok is csak felkeszen vagy tervezoasztalon.
    En azert felnek ha valamikor a kozeljovoven penzert kezdenenek kalapozni vagy felturboznak a penzcsinalast az elado tartalmakkal. Mert akkor tuti gaz van es az eletbe nem fognak eljutni addig hogy ki is adjak.

Új hozzászólás Aktív témák