Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Nah, ez, egy jó ár-érték arányban egy ilyen cuccban:

    Mondjuk egy
    LIano A4-3300,
    4gb ram,
    14", ide még belefér az 1366*768,
    matt kijelző, fém zsanér,
    normális billentyűzet nem ide-oda száműzött í - ű stb betűkkel,
    ez az ssd mondjuk 64gbyote-os kapacitásban,
    3év garival,
    egy 6 cellás akkuval,
    4usb port, hdmi, d-sub, kártyaolvasó,
    optikai meghajtó nélkül (csak a helyet fogja, kb. semmire nem kell már),
    gyárilag telepített win7 home herélt alapfunkciós rendszer, amin csak a driverek vannak fent, semmi idióta gyári fos, amikkel tele szokták szarni a rendszert, amivel kb. annyit érnek el, hogy 6000program elindul bootnál (főleg a hp pavilion notiknál, brrrrr...) -> azonnali reinstall.

    Ha lenne egy ilyen konstrukció, már csapnék is le rá, mint gyöngytyúk a takonyra :DDD

    Jah, amit kihagytam: mindez mondjuk 110-130kHUF-ért, valami szolid egyszínű gépházban.

    ez jó átláthatatlan lett, sorry, fáradt vagyok már :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz Laci.M #12 üzenetére

    Naná, hogy beírtam :)
    Mind az összes pötschöm televan ezekkel az idióta nagyipari ujjlenyomatgyűjtő szarokkal, amik miatt csak arra nem való a laptop, amire ki lett találva: hogy bárhol, bármikor tudd használni az akku erejéig. Arra meg, hogy a nappaliban legyen, (befüggönyözött ablakokkal, hogy láss is rajta valamit) ezerszer jobb egy bármilyen asztali gép minden szempontból.
    Meg is fogadtam, hogy nekem nem lesz laptopom, amíg nem lesz egy olyan matt kijelzős, ami tetszik, és meg is éri...

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz --ka #15 üzenetére

    (1) 100%-ban egyetértünk
    (2) szintén, tőlem lehet az home premium is, a hangsúly inkább a használhatatlan, fos gyári alkalmazások hadának mellőzésén volt. Semmire nem jó a 90%-uk azon kívül, hogy lassítja a rendszert, meg növeli a boot-időt

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák