Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Raysen623 #91 üzenetére

    "Ezt úgy állítod be mintha az FC5 lenne az első példa erre."

    Hol írtam ezt?

    "Ami pedig az FC sorozatot illeti: a 2. részben volt a legjobb a fizika, utána már csak nyomokban volt meghagyva vagy úgy sem."
    4. részben visszahozták a fizikát, aztán az 5. részbeni ismét kidobták

    Ez főleg annak fényében rendkívül ciki és ultragáz, hogy még egy nagyon alacsony költségvetésű indie játékban is fényévekkel fejlettebb a fizika, mint az agyonsztárolt 60 eurós címben. Ezen indie fejlesztésekről bezzeg egyetlen írás sem szülteik, mert ugye annak nincs akkora hírértéke, így nem jön annyi kattintás az oldalra.

    #92 arty: Abban a bizonyos videóban pont olyan dolgokat mutatnak be, melyek nagyon sokat hozzáadnak a játékélményhez. Én nem áldozat szót használnám, hanem inkább az informált kifejezést. Számomra azok a dolgok fontosak. Nem akarok nagyon belemenni, mert itt meglehetősen szubjektív dologról beszélünk, hogy kinek mi a fontos és kinek mi a szép. Számomra a fizika kiherélése sokat ront a játékélményen, és engem nem vigasztal, hogy az egykori fizikát az animal AI-ra költötték a fejlesztők. Számomra az animal AI felesleges, de a fizika nem, a fejlesztők viszont fordítva gondolták. Sok embert ezzel meg is lehet venni, ezzel nincs semmi gond. Én csupán nem díjazom, ha egy sorozat visszafelé fejlődik bizonyos területen.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák