Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz bacsis #43 üzenetére

    "és Figyeld a szövegüket, mondanivalójukat"

    Tudod, ha nekem az kell, akkor Adyt, Radnótit, Móriczot vagy hasonlókat olvasok, ha meg zene kell, akkor az elsődleges szempont a zene. Azt nem nevezem igazi zenének, amit én a szinte primitív tudásommal könnyedén összedobhatok egy zeneszerkesztő progiban. Hogy milyen mértékegységgel mérem? Művészet legyen, zsenialitás.

    Nem minősítem le azt a zenét, amit szeretsz, mert bár nem hallgatom egyiket sem, de úgy gondolom, vannak köztük jó darabok, művészetbe illőek. Csak nem sok, és a többségre nem igazán fognak emlékezni. (Pláne ezekre a magyarokra... Megvan a lesújtó véleményem a mai magyar kultúráról. A minőséget ha keressük, akkor sem igen találjuk, mindegy, a populáris művészet melyik ágát tekintjük.) Míg megsaccolom, egy Edda - Hűtlent még 50 év múlva is felismernek majd a magyar emberek, hogy Edda - Hűtlen, talán még a refrénjét is előre tudják majd. De 100 év múlva is telt házak előtt fogják játszani Az Operaház fantomját az egész világon, ez ilyen. Eminemről meg a nagyobbakról még el tudom képzelni, hogy néha beteszik majd betétdalként gettós filmekbe... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák