Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Meridian #36 üzenetére

    Ott sincs sokkal több hülye mint itthon amennyire látom... Itthon is bőséggel el vagyunk eresztve belőlük nézzél egy kicsit szét. Kiemelt, sarkított példát bármelyik országból lehet hozni ezrével... Az, hogy ott mire mit kell ráírni az egy fokkal összetettebb ennél, és egyáltalán nem az ostoba lakosok miatt kizárólag...

    Nekem speciel úgy 10 éve nincs tv-m, szóval hogy melyik béradón milyen szennyet tolnak nem tudom megítélni szerencsére.

    "És amúgy az Idiocracy című film sem Oroszországban játszódik, továbbá a Borat című film sem nekünk állított igencsak durva görbe tükröt, hanem az amcsiknak."

    Jah mert az ilyen általánosított dolgok aztán valóságot tükröznek. Az összes orosz iszik, az amcsik hülyék, a németek meg mind pontosak.

    A kedvencem amikor azzal racionalizáljuk hogy az usákok hülyék, hogy nem tudják Európában mi hol van. Egy vaktérképpel azért én is körbemennék a nagy víz ezen oldalán is, és megnézném ki tud 5 államnál többet felsorolni, és ebből kettőt be is jelölni helyesen. Lenne sikítva röhögés abból is...

    A linkelt cikk meg fenomenális. Az a mérhetetlen gyűlölet, sarkítás, elfogultság egyszerűen zseniális. Igazi alja, klikkvadász, szennyblog, bár tény hogy nevének tökéletesen megfelel, a célját tehát eléri. Oroszokról nem írnak véletlenül a közeljövőben hasonlót? Gondolom nem ;]

  • dabadab

    titán

    válasz Meridian #36 üzenetére

    "A mikrohullámú sütőben szárított macskától"

    Az mondjuk inkább csak rólad árul el sokat, hogy ezt az ezeréves urban legendet még mindig valóságként kezelek.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák