Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    válasz Lenry #1 üzenetére

    Én se élném át mégegyszer az biztos. Pedig csak 9hónapra vonultam de ebből 1 hét is sok.

    Köszönöm az írást. Voltam Taplocán, Szentesen, Kecskeméten, és Egerben. Kecskemét akkor is olyan volt amikor én voltam katona. Munkahelynek tekintik a katonák. 8ra jöttek 17kor szerszám elejt és mentek is. Volt olyan örnagy aki megtiltotta a diszlépést. Neki nem volt rá szüksége. Repülös örnagy volt lesz@rta a katonaságot.
    Aztán átvittek Egerbe na az egy lepratelep volt. Az Őrszázad parancsnoka rámszállt mert nagydarab és nehezen idegesithető vagyok. Nem jött össze neki mert kevés volt a sofőr és a szállításra kerültem. Jó volt látni ahogy fizikailag rosszul érzi magát mert nem birt b@szogatni. Leszerelés előtt 1 héttel és utána egy héttel szabira ment. Egyszer kétszer megvárták a leszerelők és megverték. Igy inkább szabira ment a suttyója.
    Ja mondták hogy életre szóló barátságok kötödnek a katonaságnál. Egy sráccal találkozgattam utána az is lenyúlt 40k-ra Szóval ez is hülyeség.

    Most sofőr vagyok és a cégnél ahol dolgozom a honvédségnek szállítunk. Néha látok pár gyökeret akik kiképzők stb. voltak anno. Látom hogy felismertek és nem mernek még köszönni sem. Most ők vannak az alján mert nincs sorkatona akit büntetlenül lehet szivatni. Jó látni ahogy b@szogatják öket.
    Örülök hogy megszünt a sorkatonaság. Nem tanitottak semmit és nem attól éreztem magam férfinek hogy voltam katona.

    [ Szerkesztve ]

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz guga #8 üzenetére

    na az zsir akkor neked is életre szóló barátságaid alakultak odabenn :DDD
    Én voltam Taplocán-Szentesen-Kecskeméten-Egerben. Tapolca egy romhalmaz volt. Egyik srácnak meghalt az apja hazaengedték a temetésre(1nap) és utána soha többet nem akarták!!! Igy kiképzés ugy koszos bakancs meg rosszul pakolt szekrény, arra élvezett a parancsnok hogy megtöri vele a srácot. Az meg elment orvoshoz bicegve hogy valami elpattant a lábába nem tud ráálni. Le is szerelték szalgszakadással. Mondjuk nem volt semmi baja de az már egy másik történet :DDD
    Szentesen meg kaptam a kiképzést a repülőtérépitő gépre. Na az volt a nagy vizsga. Bejött a hadnagy körülnéz: Hol a könyve katona? És a magáé katona? Elővenni és ugy irni a vizsgát nem érünk rá hogy valaki ne menjen át! Vicc :DDD

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz guga #48 üzenetére

    Hát én se vonulnák be még egyszer az biztos. Anyagilag hazavágott rendesen a dolog és nem kicsit ráment az egészségem. Naná hogy -27be megyünk lövészetre az a frankó. Egy srácot bevittem a tiszti sátorba mert elkékült a karja. Odajött egy betintázott köcsög hogy: Maguk kis sorhonvédek takarodjanak kifelé eza tiszti sátor. Én meg rámutattam a srácra: Ha ma még egyszer a sátoron kivül látom megfordulok a töltött fegyóval és véletlen meghal valaki. Szóval csak okosan mászkáljon maga is odakint-és kimentem. Na srác 2 nap mulva jött megköszönni és mondta hogy kapott páleszt meg minden ki se engedték a sátorból sőt jeles lövő lett :DDD
    Én persze kaptam egy tüszös mandulagyulladást és ahelyett hogy kivetették volna(le kellett volna szerelniük) elinjekciózták-gyógyszerezték. Azóta is szar de ha nincs begyulladva nem veszi ki az orvos. Én meg szenvedek vele.
    Mikor leszereltem bent akartak tartani hogy legyek hivatásos vagy szerződéses és örmesterként kezdhetek. Pofán röhögtem a laktanya parancsnokot. Engem néz hülyének őrnagy? Rühellem ezt az egész szart és magát a legjobban. Kerek volt a szeme nem kicsit.
    Most mégis bejárok a laktanyákba de ugyanaz a szarakodás van mint eddig. Csak velem már nem tudnak mert nem vagyok katona csak külsö szerződött és még rám se tudnak szólni. Imádom mikor jönnek kérni valamit mert bármire nemet mondhatok ami nem olyan vagy nem tetszik. A fagyi visszanyal :DDD

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz Realradical #63 üzenetére

    Haver is igy ment sorozásra aztán elkérték a jogositványát és azóta se lehet neki. A másiknak meg akit ismerek lehuzták a C-E kategóriáját mivel gerincbántalmakkal azt se lehet. Szóval szerencsés vagy ha nem estél bele ilyenbe.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák