Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Zolás #45 üzenetére

    Szentesen voltak orosz katonák is a másik laktanyában.
    Kapus szoliban voltam, s egy Kraz 2 orosz katonával szó szerint balesetet szenvedett. Mellékútról eléjük hajtott egy lada. Nem tudtak megállni, tovább menni sem.
    Kijött az orosz váp és nem kérdeztek semmit, kiszedték a két katonát és ütni verni kezdték őket, amíg már nem tudtak megmozdulni, utána berángatták őket a vápos kocsiba és elhajtottak velük. Órák múlva jöttek ki a Krazért. Ezt a kapusbódéból néztem végig.
    Az oroszok mindig is élenjártak a demokratikus dolgokban :D

    Volt durvább is. Megszökött szolgálatból két orosz katona fegyverrel, lőszerrel. Bevetették magukat egy nádassal körülvett lápos területre. Nem voltam kint, nem láttam, de kivezényelték a munkásőrséget és a tiszteket. Sorállomány nem mehetett.
    Megöltek egy magyar hadnagyot, és megsebesült egy munkásőr.
    A két katonának elfogyott a lőszere, végül elfogták őket és a mi laktanyánk mellett végezték ki mindkettőt. Abból sem láttam semmit, csak a fegyvereket hallottam, s azt láttam, ahogy a lábánál fogva húzták az egyiket a földön a teherautóhoz. Utána a kőművesek mesélték, hogy vakolták a skulók nyomait.

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz Zolás #45 üzenetére

    Ha most kellene bevonulnom, nem tenném.
    Még arra sem lennék hajlandó, hogy szimuláljak valamit, irány az országhatár :D

    Ha "esetleg" háborús konfliktusba kerülne az ország, szintúgy.
    Nem lennék hajlandó bevonulni golyófogónak olyan emberekért, akik 20 évig vezették ezt az országot :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • Realradical

    őstag

    válasz Zolás #64 üzenetére

    Úgy kezdték a psziho tesztem alapjám, hogy: - látjuk maga nagyon nem akar katona lenni!

    Elsőre halasztottak rám egy évet, aztán a másodikra jó arcok voltak és elzavartak haza. Mai napig nem érzem hiányát, hogy nem lettem "férfi". :)

    nálam ami nyerő volt:
    - rossz szem
    - határérték vérnyomás
    - súlyos asztma
    - kopott térd
    - meg még isten tudja miket szedtem össze akkor...

    Sok az orvos ismerős/ jó barátom hála az égnek! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák